W-FL VOLLEY: Προημιτελικοί/Ημιτελικοί γύροι αυτή την εβδομάδα

Κατά τη διάρκεια των επόμενων ημερών, οι προημιτελικοί και οι ημιτελικοί γύροι των πλέι οφ του τμήματος V βόλεϊ θα διεξαχθούν, με πιθανότητες τίτλου τμήματος μόνο ένα ή δύο βήματα μακριά. Παρακάτω θα σας δείξουμε ποιοι έχουν απομείνει από τις λίμνες Wayne-Finger καθώς και από άλλες ομάδες της περιοχής που βρίσκονται ακόμη σε δράση. Ελέγχετε καθημερινά για ενημερώσεις βαθμολογίας και πληροφορίες ροής για τους υπόλοιπους αγώνες.



Αγόρια

ΘΕΑ: Πλήρης Ενότητα V Αγόρια Τουρνουά Βόλεϊ Σειρών



Προημιτελικός Γύρος

Τάξη Α - #2 Victor/Pittsford vs. #7 Edison
Το παιχνίδι ακυρώθηκε, οι Victor/Pittsford προκρίνονται στα ημιτελικά.

Κατηγορία Β - #1 Spencerport εναντίον #8 Canandaigua
Spencerport-3 Canandaigua- 0, Spencerport προκρίνεται στα ημιτελικά.



Κατηγορία Β - # 2 Sodus vs. # 7 Μπρόκπορτ
Πέμπτη 4 Νοεμβρίουουστις 6 το απόγευμα στο Λύκειο Sodus
- Παρακολουθήστε ζωντανά την Πέμπτη στις 6 το απόγευμα

Κατηγορία Β - #3 Midlakes vs. #6 Gates-Chili
Πέμπτη 4 Νοεμβρίουουστις 6 το απόγευμα στο γυμνάσιο Midlakes

Κορίτσια

ΘΕΑ: Πλήρης Ενότητα V Βραχίονες τουρνουά βόλεϊ κοριτσιών

Ημιτελικός Γύρος

Τάξη ΑΑ - # 1 Victor vs. # 4 Χίλτον
Victor- 3 Hilton- 1, ο Victor προκρίνεται στους τελικούς.
- Δείτε την επανάληψη του βίντεο

Κατηγορία Β – # 1 Wayne εναντίον #4 Newark
Wayne- 3 Newark- 0, Wayne προκρίνεται στους τελικούς.
- Δείτε την επανάληψη του βίντεο

Κατηγορία Β - #6 Honeoye Falls-Lima vs. #10 Pal-Mac
Honeoye Falls-Lima- 3 Pal-Mac- 0, Honeoye Falls-Lima προκρίνεται στους τελικούς.
- Δείτε την επανάληψη του βίντεο

Κατηγορία Γ - # 2 LeRoy vs. # 6 Πεν Γιαν
LeRoy- 3 Penn Yan- 0, ο LeRoy προκρίνεται στους τελικούς.
- Δείτε την επανάληψη του βίντεο

Κατηγορία Γ - #4 Attica vs. #8 Midlakes
Attica- 3 Midlakes- 1, η Αττική προκρίνεται στους τελικούς.
- Δείτε την επανάληψη του βίντεο

Κατηγορία Δ1 – #1 Λέτσγουορθ εναντίον #5 Μπλούμφιλντ
Letchworth- 3 Bloomfield-1, Letchworth προκρίνεται στους τελικούς.
- Δείτε την επανάληψη του βίντεο (Απαιτείται συνδρομή)

Κατηγορία Δ2 – # 1 HAC vs. # 4 Bolivar-Richburg
HAC- 3 Bolivar-Richburg- 0, HAC προκρίνεται στους τελικούς.
- Παρακολουθήστε την Αναπαραγωγή βίντεο

Κατηγορία Δ2 – #2 Pavilion εναντίον #3 Λυών
Pavilion- 3 Lyons- 0, Pavilion προκρίνεται στους τελικούς.
- Δείτε την επανάληψη του βίντεο

Συνιστάται