Οι λογαριασμοί υπέστησαν ενοχλητική ήττα από τους Jaguars, 9-6 (πλήρης κάλυψη)

ταξιδεύοντας στην Ισπανία από τις ΗΠΑ

Για δεύτερη συνεχόμενη εβδομάδα, οι Bills αγωνίστηκαν ενάντια σε μια κατώτερη ομάδα που μπήκε με μόλις μία νίκη.

Αυτή τη φορά, οι Bills δεν μπόρεσαν να πάρουν τη νίκη καθώς έπεσαν από τους Jacksonville Jaguars με 9-6.

Η επιθετική γραμμή, που έλειπαν οι πρώτοι Spencer Brown και Jon Feliciano, αγωνίστηκε δυναμικά. Ο Τζος Άλεν έριξε δύο κοψίματα, απολύθηκε τέσσερις φορές και έχασε ένα χτύπημα. Τερμάτισε 31 για 46 με 264 πασέρ γιάρδες.

Οι Bills κατάφεραν να πετύχουν γκολ στα δύο πρώτα παιχνίδια τους στο παιχνίδι, αλλά ακολούθησαν τρία πονταρίσματα, δύο κοψίματα, ένα μπάσιμο και ένα τζάμπα στα downs.

Με τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου, οι Τζάγκουαρ οδηγούσαν και έφτασαν στην κόκκινη ζώνη, αλλά ο Κάρλος Χάιντ έδιωξε τη μπάλα μακριά. Μπαίνοντας στο τέταρτο δεκάλεπτο, το παιχνίδι ήταν ισόπαλο 6-6.

Το αποκορύφωμα των πρώτων 45 λεπτών του παιχνιδιού ήταν οι παραξενιές του Josh Allen για τον Josh Allen. Αργά στο πρώτο ημίχρονο, ο Άλεν του Τζάκσονβιλ απέλυσε τον Άλεν του Μπάφαλο, τη μοναδική φορά που ένας παίκτης απολύθηκε από παίκτη με το όνομά του.

Αργά στο τρίτο δεκάλεπτο, ο Άλεν ανακόπηκε στον Άλεν για την πρώτη αναχαίτιση της καριέρας του αμυντικού.

Στο τέταρτο δεκάλεπτο η τρέλα συνεχίστηκε. Στις αρχές του δεκαλέπτου, ο Τζάκσονβιλ πέτυχε ένα γκολ για να πάρει προβάδισμα 9-6. Στη διαδρομή που ακολούθησε, ο Άλεν διώξε τη μπάλα και την ανακτούσε ο Άλεν του Τζάκσονβιλ.

Έχοντας μια τελευταία ευκαιρία να ισοφαρίσει ή να κερδίσει το παιχνίδι, ο Άλεν πήρε μια αποβολή στην τρίτη και επτά στη γραμμή 39 του Τζάκσονβιλ. Στο τέταρτο και δεύτερο, ο Άλεν δεν μπόρεσε να βρει ανοιχτό δέκτη και έριξε μια ατελή στον Stefon Diggs.

πόσο κοστίζει ένα αγωνιστικό αυτοκίνητο nascar

Ο Devin Singletary ήταν ο κορυφαίος σε τρέξιμο της ομάδας, τερματίζοντας με μόλις 16 γιάρδες σε πέντε καρότσες. Ο Ζακ Μος αποχώρησε από το παιχνίδι με τραυματισμό στο κεφάλι. Ο Ντιγκς ήταν ο κορυφαίος δέκτης με έξι αλιεύματα για 85 γιάρδες, αλλά ήταν αόρατος στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού.

Ο Τάρον Τζόνσον αποχώρησε από το παιχνίδι και αποκλείστηκε με διάσειση.

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:

ΗΜΙΣΥ:

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:

Οι Bills ετοιμάζονται να αντιμετωπίσουν τον τρίτο τους αντίπαλο στο AFC South αυτή τη σεζόν. Ο Μπάφαλο θα κατευθυνθεί στο Τζάκσονβιλ για να αντιμετωπίσει μια ομάδα με μόλις μία νίκη για δεύτερη συνεχόμενη εβδομάδα.

Οι Bills θα αντιμετωπίσουν τον δεύτερο πρωτάρη στρατηγό τους στη σεζόν την Κυριακή, αφού κέρδισαν τον πρωτάρη στρατηγό του Χιούστον, Ντέιβις Μιλς, στην Εβδομάδα 4. Από τότε που ήρθε στο Μπάφαλο, ο Σον ΜακΝτέρμοτ ήταν σχεδόν τέλειος απέναντι στους πρωτάρηδες στρατηγούς. Οι Bills έχουν παίξει ενάντια σε έξι αρχάριους στρατηγούς από το 2017 και έχουν σκορ 5-1 σε αυτούς τους αγώνες.

Σε αυτά τα έξι παιχνίδια, οι αρχάριοι στρατηγοί έχουν ρίξει μόνο για τέσσερα passing touchdown, ενώ έχουν ρίξει 13 κοψίματα. Καταγράφουν επίσης κατά μέσο όρο βαθμολογία 58,7 πασαδόρων και έχουν απολυθεί 15 φορές. Ο Μιλς σημείωσε τη χαμηλότερη βαθμολογία πασαδόρου (23,4) και οι Ντέβλιν Χότζες και Μιλς έριξαν για τις περισσότερες αναχαιτίσεις (4) εναντίον των Μπιλς.