Δυνατό δεύτερο ημίχρονο προηγείται της Παναγίας των Παρισίων πέρα ​​από τις Συρακούσες (κυριότερες στιγμές, σύνδεσμοι μετά τον αγώνα και συνέντευξη Τύπου)

Πίσω από μια δυνατή προσπάθεια στο δεύτερο ημίχρονο, η Notre Dame χάρισε στην ποδοσφαιρική ομάδα των Συρακουσών την ήττα με 50-33 το απόγευμα του Σαββάτου στο MetLife Stadium. Με την ήττα, οι Συρακούσες κατέχουν συνολικό ρεκόρ 2-3 στην εκστρατεία του 2016.

πόσο kratom είναι πάρα πολύ

Οι Συρακούσες ήταν εντός έξι πόντων στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, αλλά επικράτησαν, 20-6, στα τελευταία 30 λεπτά της δράσης καθοδόν για την τρίτη ήττα της χρονιάς. Ο νεαρός στρατηγός της Παναγίας των Παρισίων, DeShone Kizer, ηγήθηκε του Fighting Irish, περνώντας 465 γιάρδες και τρία touchdown. Διαβάστε περισσότερα στο Cuse.com