Το RIT καταρρίπτει το St. Lawrence, 2-1

πώς να αγοράσετε το kratom online

Ο ανώτερος επιθετικός του RIT, Will Calverley, σημείωσε το νικητήριο γκολ τρίτης περιόδου μετά από ανατροπή που προκάλεσε ο ανώτερος επιθετικός Kobe Walker για να οδηγήσει τους Tigers στη νίκη 2-1 επί του St. Lawrence στον ετήσιο αγώνα Brick City Homecoming and Family Weekend στο Blue Cross. Αρένα.

Βαθμολογία κουτιού

ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ

Ο Τζόρνταν Στάινμετζ έβαλε στο ταμπλό τον Σεντ Λόρενς σε ένα σουτ από την υποδοχή με 14:37 να απομένουν για την πρώτη περίοδο.

Το RIT σημείωσε την ισοφάριση με 9:23 να απομένουν στο δεύτερο, αφού ο ανώτερος επιθετικός Jake Joffe ολοκλήρωσε μια βιασύνη μετά από πάσα του δευτεροετούς αμυντικού Aiden Hansen-Bukata.

Οι Tigers πήραν το προβάδισμα με 14:25 αριστερά στο τρίτο, αφού ο Walker κατέρριψε μια προσπάθεια εκκαθάρισης των Saints στον Calverley στη θέση για το καθοριστικό γκολ.

ο καλύτερος τρόπος για να πιείτε kratom

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

Ο κατώτερος τερματοφύλακας του RIT, Κόλμπι Μάθιους, είχε συνολικά 32 αποκρούσεις, συμπεριλαμβανομένων των τριών στο τελευταίο λεπτό με τους Saints να κάνουν πατινάζ 6-on-5.

Ο ανώτερος επιθετικός Νικ Μπρους σημείωσε την τρίτη του ασίστ σε ισάριθμα παιχνίδια με έναν βοηθό στο τέρμα του Τζόφε. Ο δεύτερος αμυντικός Aidan Hansen-Bukata πιστώθηκε επίσης με τη δεύτερη ασίστ του στη σεζόν στο παιχνίδι.

Ο Σεντ Λόρενς τελείωσε το παιχνίδι με πλεονέκτημα 63-52 βολών.

Το RIT συγκέντρωσε συνολικά 17 μπλοκαρισμένα σουτ, συμπεριλαμβανομένων επτά από τον ανώτερο αμυντικό Dan Willett και τρεις από τον κατώτερο αμυντικό Ryan Nicholson.

anavar πριν και μετά το αρσενικό

ΤΙ ΕΠΕΤΑΙ

Το RIT πηγαίνει στη Παναγία των Παρισίων για δύο αγώνες αυτήν την Πέμπτη και την Παρασκευή (21-22 Οκτωβρίου). Το Face-off είναι προγραμματισμένο για τις 7:30 μ.μ. και τις δύο νύχτες.