Οι Bills συνεχίζουν να κερδίζουν τους Jets με 18-10 πίσω από έξι γκολ στο γήπεδο (πλήρης κάλυψη)

Λένε ότι μια νίκη είναι νίκη και αυτό είναι 100 τοις εκατό αλήθεια, αλλά είναι τρομερά δύσκολο να νιώθεις ενθουσιασμός για τον τρόπο με τον οποίο οι Buffalo Bills νίκησαν τους New York Jets χωρίς νίκη με 18-10 το απόγευμα της Κυριακής στο στάδιο MetLife.

Ασχημος? Ναι, αυτή είναι μία από τις πολλές λέξεις που θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε για αυτήν και μερικές κατάρες που αναμιγνύονται στην περιγραφή δεν θα ήταν ακατάλληλες.

Η πάλαι ποτέ δυναμική επίθεση του Μπάφαλο πήγε 60 λεπτά ενάντια σε μια από τις χειρότερες άμυνες στο NFL και απέτυχε να πετύχει ένα touchdown, αλλά διασώθηκε από τη δική της άμυνα που τάραξε ένα κακό ξεκίνημα και κυριάρχησε στο δεύτερο μισό του παιχνιδιού.

Α, και υπήρχε ο πρωτάρης, ο Τάιλερ Μπας, ο οποίος μπορεί να είναι ο πιο τρελός παίκτης στο ρόστερ του Μπάφαλο. Παρήγαγε όλους τους πόντους του Μπάφαλο με έξι γκολ από πεδίο, που ισοφάρισαν το ρεκόρ της ομάδας του Στιβ Κρίστι για ένα μόνο παιχνίδι. Επίσης αστόχησε δύο φορές, συμπεριλαμβανομένου ενός από τα 37 γιάρδες στο τέταρτο δεκάλεπτο που θα βοηθούσε τους Bill να εξασφαλίσουν τη νίκη λίγο νωρίτερα.

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:

ΚΥΡΙΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:

ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ:

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:

Οι Bills άνοιξαν τη σεζόν 2020 με νίκη 27-17 εναντίον των Jets την εβδομάδα 1. Ο Buffalo έχει την ευκαιρία να σαρώσει τη σειρά Jets την Κυριακή. Εάν οι Bills κερδίσουν, θα ήταν η πρώτη τους σάρωση των Jets από τη σεζόν του 2015. Εκείνη τη χρονιά, κέρδισαν τους Jets με 22-17 και στους δύο αγώνες.